Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jak nazwać pupila?

Męskie imiona dla zwierząt

Wielu z nas posiada w domu jakieś zwierzątko – być może od niedawna albo zamierza w najbliższym czasie zostać jego właścicielem. Co prawda posiadanie czworonoga czy też rybek lub kanarka wiąże się z wieloma obowiązkami, ale daje mnóstwo radości i frajdy. Gdy już nasz nowy przyjaciel pojawi się pod naszym dachem, trzeba będzie nadać mu jakieś imię. Jak go zatem nazwać?

Wiele osób nadaje zwierzętom imiona dość popularne – w przypadku psów może to być Burek, Pluto, Aron, Buli czy Saba, a w przypadku kotów przykładowo Mruczek czy Puszek. Nie każdy jednak chce aby jego ukochane zwierzątko miało typowo kocie czy typowo psie imię, tym bardziej, jeśli jest traktowane jak członek rodziny. W takim wypadku czemu nie mieli byśmy nadać pupilowi imienia męskiego? Jeśli jest on oczywiście przedstawicielem płci męskiej.

Wśród najbardziej znanych męskich imion dla psów znajdują się na pewno takie jak Maks, Borys, Hektor, Neron czy też Kubuś. Równie dobrym imieniem dla czworonoga możne być również Rysiek, Hugo, Harry, Kazik, Aleks albo Olek. Najlepiej, aby imię można było zdrobnić – jeśli będzie krótkie i dźwięczne, zwierzak na pewno bardzo szybko nauczy się na nie reagować.

Rysio, Hary czy Oluś sprawdzi się równie dobrze w przypadku kota, chociaż można wybrać także dłuższe, skomplikowane imię. Ciekawe imiona dla kotów to na przykład Teodor, Amadeusz, Pankracy, Anatol albo Kacper, Remik czy Maniek. Koty to dość śmieszne stworzenia, więc doskonale pasują do nich imiona męskie uważane za nietypowe i nieco zabawne, na przykład Gwidon, Helmut czy Izydor. Imiona mogą również nawiązywać do wyglądu zwierzaka – jeśli jest rudzielcem, możemy go nazwać Rudolfem.

Oprócz imion polskich, tak w przypadku kotów i psów, jak i innych zwierzaków sprawdzą się ponadto męskie imiona zagraniczne – może to być Jack, George, Ivan, Ronaldo, Olivier, Thomas, Scott czy wiele innych.